Best one

650 €

Dlho som premýšľal nad týmto balíkom či ho vôbec zapísať medzi ostatné. No ako Vám ho opísať ? Je to taktiež zmes dokumentného filmu a klipu. V XXL balíku zhotovujemej klip aj dokument, pričom v tomto prípade sú obe zhrnuté do jedného filmu. Do týchto 15-20 minút chceme dať všetko, čo máme v rukáve, aby na nás spomínali aj Vaše deti a vnúčatá. Maximálny filmový look klipového zostrihu, v ktorom budete mať všetko! Obliekanie, odpytávanie, samotný obrad, gratulácie, prvý tanec, redový a mnoho dalšieho. Natáčame už od skorého rána do neskorých hodín a ďalším rande dňom. Myslím že toto je tá cesta, ktorou sa chceme ako EMZYfilm ďalej uberať. No tento balík nieje pre každého !

Svadobný klip

500 € - 600 €

Túto čoraz viac obľúbenú formu spomienky na svadobný deň, sme zmixovali do tohto balíka. Svadobný klip je malou ukážkou a prierez celej svadby, od jej začiatku až po koniec. Počas svadby zachytávame atmosféru, pocity, detaily, momentky a svoj čas venujeme hlavne k vytvoreniu správnej kompozície každého záberu. Občas zvykneme pri tomto balíku využiť aj mimo svadobný deň ( portretové fotenie ), ale nieje to pravidlom - záleží to od druhu svadby a celého precítenia záberov. V balíku je zahrnutá licencia soundtracku, ktorého výberu venujeme podstatnú časť postprodukcie a link pre stiahnutie videa v 4K kvalite.

Dlhé voľné chvíle

Dokumentárny film 500 € - 600 €

Chcete spomienku na každého svadobčana, príhovory a prípitky ? Chcete ukázať deťom Vás mladomanželský tanec, ako dedko plakal pri odpýtavaní ? Dokument je tu pre Vás ako ušitý.

Read More